Dagbladhandel Over de Veiling (B.R.M.-TECHNICS BV) - Sint-Katelijne-Waver

Adresse: Mechelsesteenweg 115, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgique.

Spécialités: Boutique spécialisée dans la vente de magazines, Magasin de bonbons, Boutique de cartes de vœux, Détaillant de tickets de loterie, Services d'expédition et de livraison, Boutique de boissons sans alcool, Bureau de tabac.
Autres données d'intérêt: S'identifie comme géré par une femme, Retrait en magasin, Achats en magasin, Livraison le jour même, Entrée accessible en fauteuil roulant, Parking accessible en fauteuil roulant, Places assises accessibles en fauteuil roulant, Toilettes accessibles en fauteuil roulant, LGBTQ+ friendly, Safe place pour les transgenres, Argent liquide seulement, Cartes de paiement, Paiements mobiles NFC, Parking gratuit, Parking gratuit dans la rue.
Avis : Cette entreprise a 159 avis sur Google My Business.
Avis moyen: 4.4/5.

Emplacement de Dagbladhandel Over de Veiling (B.R.M.-TECHNICS BV)

Dagbladhandel Over de Veiling (B.R.M.-TECHNICS BV) Mechelsesteenweg 115, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgique

Le Dagbladhandel Over de Veiling (B.R.M.-TECHNICS BV) est un magasin spécialisé dans la vente de magazines, situé à Mechelsesteenweg 115, 2860 Sint-Katelijne-Waver, Belgique.

Ce magasin propose une variété de produits et services, tels qu'une boutique de bonbons, une boutique de cartes de vœux, un détaillant de tickets de loterie, des services d'expédition et de livraison, une boutique de boissons sans alcool, un bureau de tabac, et bien plus encore.

Ce magasin est géré par une femme et offre des commodités telles que le retrait en magasin, les achats en magasin, la livraison le jour même, un accès en fauteuil roulant, des places assises accessibles en fauteuil roulant, des toilettes accessibles en fauteuil roulant, un environnement LGBTQ+ friendly, un endroit sûr pour les personnes transgenres et des options de paiement telles que l'argent liquide, les cartes de paiement et les paiements mobiles NFC.

Il est important de noter qu'il y a un parking gratuit disponible sur place et dans la rue.

Selon les avis Google My Business, ce magasin a une note moyenne de 4.4/5 avec un total de 159 avis.

Avis de Dagbladhandel Over de Veiling (B.R.M.-TECHNICS BV)

FRANCIS RODRIGUEZ
4/5

Pratique

Jessika Pateet
4/5

Als het iets drukker wordt zijn ze vaker met twee. Vriendelijke mensen die weten wat ze doen. Het gaat hier altijd goed vooruit. Je kan hier zowel pakketjes laten leveren als opsturen. Zijn vrij veel open in de week zelf.

Catherine Van den Dries
5/5

Heel vriendelijke mensen en veel mogelijkheden om pakjes te verzenden of af te halen

Vincent Wayenberg
2/5

Bij mijn bezoek aan de dagbladhandel om een pakket naar Nederland te versturen, had ik hulp nodig voor de retourzending via PostNL. Helaas werd ik geconfronteerd met de ongelooflijke respectloosheid van de vrouwelijke medewerkster terwijl de mannelijke medewerker semi-behulpzaam was bij het zoeken naar een oplossing. Gemengde klantenservice-ervaring.

Stephanie Ratinckx
5/5

Heel blij met de service
Had me vergist met het leveren van een Vinted pakje. Ze hebben veel moeite gestoken voor dit te kunnen recht zetten, zelf al was het mijn eigen fout en ze dit niet voor me moesten doen.
Dit geeft dit nieuwe jaar al een mooie start en fijn dat er nog behulpzame, vriendelijke mensen zijn. Een top recensie vond ik het minste wat ik terug kon doen.

Jenet Bertrand
5/5

Vriendelijke en snelle service!

Stefan Van De Velde
3/5

Handig als pakketpunt omdat ze veel pakketservices ondersteunen. Het is een komen en gaan van mensen die ze erg efficiënt wegwerken. Goed op mekaar ingespeeld ook. Moet ook want flinterdunne marges waarschijnlijk.

Nu nog een glimlach en wat klantvriendelijkheid. En op naar de 5 sterren.

An Van der Haeghen
1/5

Meermaals zeer onvriendelijk. De dame is wel ok.

Ik had gebeld om te vragen of daar zeker nog een pakje ligt voor mij omdat ik verhuist was en niet meer zo dichtbij woonde.

Hij zei me ook aan de telefoon dat als ik naar de track en trace moest kijken en dat als die zeggen dat er iets lig het zo is.

Uiteindelijk naar daar gereden en lag er niets!

Was het nu zo moeilijk om eens te kijken tussen de pakjes? Service is nihil.

Go up